Правила та порядок надання послуг готелем «Siesta»:

 1. Оформлення поселення здійснюється після пред’явлення Гостем паспорта та внесення 100% оплати за весь період перебування в міні готелі SIESTA (далі, Готелі).
 2. Час заїзду (поселення) – 14.00, час виїзду (розрахунковий час) – 12.00 за місцевим часом.
 3. В разі заїзду пізніше запланованої дати, сума невикористаного Гостем обслуговування компенсації не підлягає.
 4. Оплата за перебування проводиться згідно з діючими тарифами на час перебування в Готелі, за весь заявлений термін.
 5. Оплата додаткових послуг проводиться в повному обсязі, згідно із затвердженим прейскурантом.
 6. Перебування дітей віком до 3-х років – безкоштовно без надання додаткового спального місця. Перебування дітей 3-12 років оплачується за тарифом 80 грн, після 12 років – оплачується за повним тарифом – 100 грн.
 7. Ранній заїзд з 6.00 до 14.00 та пізній виїзд до 18.00 оплачуються додатково за тарифом Short Time. При виїзді після 18.00 – оплата проводиться за повну добу.
 8. Виключно за попередньою домовленістю та за наявності вільних місць у Готелі, Гість може продовжити своє перебування.
 9. Про зміни узгодженої дати та часу виїзду необхідно повідомляти на ресепшн Готелю, не пізніше, ніж за 24 години до розрахункового часу.
 10. У разі дострокового виїзду або ж у випадку незаїзду, повернення коштів здійснюється за умови, якщо Гість повідомляє про своє рішення на ресепшн Готелю не пізніше, ніж за 48 годин.
 11. В інтересах власної безпеки рекомендуємо не запрошувати в свій номер малознайомих людей.
 12. Ваші гості, які не проживають в Готелі, після 23.00 зобов’язані зареєструвати та оплатити своє перебування або залишити Готель.
 13. Бронювання за тарифом Short Time здійснюється виключно в день заїзду.
 14. Прохання дбайливо ставитися до майна Готелю. У випадку умисного / ненавмисного псування/втрати майна Готелю, стягується оплата згідно з затвердженим прейскурантом.
 15. Прохання з повагою ставитися до інших Гостей, не допускати шум у номерах після 23:00.
 16. Забороняється паління в усіх номерах Готелю.
 17. Необхідно дотримуватися правил протипожежної безпеки, санітарної гігієни. Заборонено зберігати в номерах легкозаймисті та вибухонебезпечні речовини.
 18. При працюючому кондиціонері, для максимального охолодження/ обігріву приміщення та запобігання псування майна Готелю, прохання закривати вікна і двері в номер, в якому Ви проживаєте.
 19. Залишаючи номер, з метою запобігання псування майна, безглуздих витрат електроенергії, а також, в ім’я особистої безпеки, будь ласка, закрийте водопровідні крани, вікна, вимкніть світло, телевізор
 20. Залишаючи Готель, переконливе прохання, здавати ключ на ресепшн.
 21. У день від’їзду, для організації виїзду та остаточного розрахунку за надані послуги, прохання звернутися на ресепшн Готелю за 30 хвилин до розрахункового часу.
 22. Утримання тварин у номерах, а також відвідування тваринами гостьових зон на території Готелю суворо забороняється.
 23. Адміністрація комплексу не несе відповідальності за цінні речі гостей, залишені в автомобілі.

БАЖАЄМО ВАМ ПРИЄМНОГО ВІДПОЧИНКУ!

З повагою, адміністрація міні готелю SIESTA

Правила пожежної безпеки:

Шановні гості!

Просимо Вас дотримуватися правил пожежної безпеки!

Передбачайте заздалегідь:

Коли Ви вселяєтеся в готель, визначте, де Ви знаходитесь, вивчіть план евакуації, складіть подумки карту найближчих до Вашого номера виходів. Порахуйте кількість дверних прорізів між Вашим номером і виходами на сходи.

В випадку пожежі в Вашому номері:

Негайно повідомте про подію в пожежну частину за телефоном «101» і адміністратора готелю. Спробуйте ліквідувати загоряння первинними засобами пожежогасіння.

Якщо ліквідувати вогнище горіння самотужки не представляється можливим, вийдіть з кімнати і зачиніть двері, не замикаючи її на замок. Покиньте небезпечну зону і дійте за вказівками адміністрації або пожежної охорони.

У разі пожежі поза Вашого номера:

Негайно повідомте про подію в пожежну охорону по телефону «101» та адміністратора готелю. Покиньте Ваш номер після того, як закриєте вікна і двері, вийдіть з будинку.

Якщо коридори і сходові клітки сильно задимлені і покинути приміщення неможливо, залишайтесь у Вашому номері, відкривши навстіж вікна. Закриті і добре ущільніна двері можуть надовго захистити Вас від небезпечної температури. Щоб уникнути отруєння димом, закрийте щілини і вентиляційні отвори змоченими водою рушниками і постільними речами. Постарайтеся повідомити телефоном адміністрації про своє місцезнаходження. З прибуттям до місця події пожежників підійдіть до вікна і подайте знак про надання Вам допомоги. У номерах готелю вивішені плани евакуації на випадок пожежі.

Все прибывающие в гостиницу граждане должны быть ознакомлены (под роспись) с правилами пожарной безопасности.

У всіх приміщеннях готелю КУРІННЯ ЗАБОРОНЕНО.

З ПОВАГОЮ,
Адміністрація міні готелю SIESTA

SIESTA на мапі ХАРКОВА

Московський проспект 131B
Харків, Украина.

Час заїзду (поселення) - 14.00
Час виїзду (розрахунковий час) - 12.00

SIESTA boutique hotel / Харків, Україна © 2012 – 2019 / Всі права захищені.